Zafino

Nasledujúce stránky môžu obsahovať eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Prevádzkovateľ tejto stránky nenesie žiadnu právnu zodpovednosť za prípadné občianskoprávne a trestnoprávne vzťahy, ktoré môžu vzniknúť medzi inzerentmi a osobami využívajúcimi služby na tejto stránke a taktiež nezodpovedá za textový ani obrazový obsah pridaných ponúk.

Kliknutím na nižšie uvedený nápis VSTÚPIŤ dávate svoj bezvýhradný súhlas s tým, že ste boli oboznámený s erotickým charakterom tejto stránky, súhlasíte bez akýchkoľvek výhrad s vyššie uvedenými podmienkami a potvrdzujete, že ste starší ako 18 rokov.

Pravidlá inzercie

Pozorne si prečítajte naše pravidlá.

I. Definícia pojmov pre účely pravidiel inzercie

  • Inzerent - je osoba, ktorá zverejnila alebo sa chystá zverejniť svoju ponuku na inzertnom portáli Zafino.sk
  • Inzerát - je ponuka inzerenta uverejnená na portáli Zafino.sk za účelom poskytovania služieb tretím osobám

II. Podmienky inzercie na portáli Zafino.sk

  1. Inzerovať na portáli Zafino.sk môže osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov.
  2. Inzerát musí obsahovo vyhovovať charakteru portálu.
  3. Inzerát nesmie obsahovať prvky rasovej alebo náboženskej neznášanlivosti alebo prejavy akejkoľvek diskriminácie a extrémizmu.
  4. Inzerát nesmie propagovať konkurenčných poskytovateľov podobných služieb ako portál Zafino.sk.
  5. Inzerát nesmie žiadnou svojou časťou porušovať právne predpisy o práve duševného vlastníctva a autorského práva.
  6. Fotografie musia byť autentické. Inzeráty s nereálnymi alebo stiahnutými fotografiami nebudú schválené na zverejnenie.

III. Registrácia a pridanie inzerátu

Pred pridaním inzerátu je potrebné vykonať rýchlu registráciu. Vyplnením povinných polí ( Registračný email, Heslo a Potvrdzovacie Heslo) a stlačením tlačidla "Registrovať" sa zaregistrujete na portáli Zafino.sk a budete automaticky presmerovaní na Sprievodcu pridaním inzerátu.

Sprievodca pridaním inzerátu
Krok 1 - obsah inzerátu v prvom kroku vyplňte polia, ktoré definujú parametre Vášho inzerátu ( meno, vek, poloha, kontaktné čísla (viac čísel oddeľujte čiarkou) a ďalšie ... ). Po úspešnom vyplnení údajov a stlačení tlačidla "Pokračovať" budete presmerovaní na krok číslo 2.
Krok 2 - galéria druhý krok Vám dáva možnosť pridať k Vášmu inzerátu fotografie. Fotografie pridáte tak, že kliknete na tlačidlo " Pridať fotografie". Vyberte fotografie, ktoré chcete pridať k svojmu inzerátu (min 4 max 10) a stlačte tlačidlo "Nahrať obrázky". Pre účely overenia je potrebné, aby aspoň na jednej fotografii bolo vyfotené logo Zafino.sk, ktoré stiahnete tu: Stiahnuť logo Zafino.sk. Po pridaní fotografií je možné zvoliť jednu, ktorá bude použitá ako profilová (zobrazuje sa v zozname inzerátov).
Krok 3 - sumarizácia posledným krokom je sumarizácia, kde je možné skontrolovať si vložené údaje (ktoré sa dajú v prípade nutnosti upraviť). Ak je všetko vporiadku a súhlasíte s podmienkami inzercie odškrtnite políčko "Súhlasím s podmienkami inzercie". Stlačením tlačidla "Pokračovať" bude Váš inzerát vytvorený.
Krok 4 - overenie inzerátu o overenie inzerátu sa postará náš administrátor. Po skontrolovaní inzerátu a priložených fotografií aktivuje Váš inzerát. Po tomto kroku bude Váš inzerát viditeľný v zozname "Prehľad dievčat".
Krok 5 - správa inzerátu po prihlásení sa na portáli Zafino.sk máte k dispozícii prehľad s Vašimi aktuálnymi inzerátmi a nástrojmi na ich správu. (Zmena dostupnosti, Topovanie).